Zeytinburnu Ekspertiz

Zeytinburnu Ekspertiz

Araç Ekspertizinde Kalite

 

Ben uzun zamandır ikinci el araç almaya çalışıyorum ancak bir türlü karşı tarafa güvenip alamıyorum. Benim bu durumumda arkadaşlarımın da etkisi var zira sürekli kimseye güvenmemem gerektiğini tavsiye edip duruyorlar. Hele ki bazı kaza kayıtlarını trafik kaydında dahi bulamayacağımı söylediklerinden beri ben de iyice güvensizleştim satıcılara. Ben de bu sorunu nasıl aşabileceğimi araştırdım. Birkaç arkadaştan oto ekspertiz hizmeti verildiğini duydum ve bunun üzerine araştırmaya başladım. Firmaları tek tek araştırdım. Sonunda bağcılarda oturan biri olarak en iyisinin istanbul da şubeleri olan Oto Ekspertiz firması olduğunu öğrendim ancak tabii ki gidip görmeden karar veremezdim. Çünkü karşı tarafa kolay güvenen biri değildim. Açıkçası işlerinin çok zor olduğunu düşünüyordum.

Güler Yüzlü Hizmet

Zeytinburnu araç ekspertiz firmasının çalışanları daha ilk anda güler yüzleriyle beni etkilemeyi başardılar. Ancak tabii ki bu kadar kolay olmayacaktı. Kafamda bir sürü soru vardı bıktırana kadar soracaktım hepsini. Hakikaten merakım tam anlamıyla gidene kadar sordum. Oto ekspertiz hakkında bilmek istediğim, bilmem gereken her şeyi çalışanlar bıkmadan usanmadan tek tek anlattılar. Orada bulunduğum zaman içinde gelen müşterilere nasıl davrandıklarını, ne tür işlemler yaptıklarını da az çok gördüğüm için etkilendim de. Şimdi sıra alacağım aracı beğenmeye geldi, 3-5 gün sonra almaya karar verdiğim aracı firmaya götürdüm.

Son Teknoloji

Aracı götürdüğümde ilk olarak aracın trafikte kaza kaydı var mı ona baktılar. Yaptıkları araştırmada en ufak kaza, hatta ihlaller dahi görünüyordu. Satıcı pek çoğundan bahsetmemişti. Sonra aracın motor ve benzeri parçaları kontrol edilmeye başlandı. Bana değişeni yok denen araçta neredeyse değişmeyen parça yoktu ve kimi parçalar kaza geçirmemişti. Yani trafikten alabileceğim bilgiler değildi. Zeytinburnu ekspertiz firması sayesinde belki de ileride başıma pek çok dert açacak. Tamircilerle akraba olmamı sağlayacak bir aracı almaktan son anda kurtuldum. Bu olay sayesinde oto ekspertiz hizmetinin de ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladım. Daha sonra başka bir aracı beğendim ve firmaya getirdim firmanın yaptığı oto ekspertiz testlerinden başarıyla geçen aracı vakit kaybetmeden aldım. Araç ekspertiz hizmeti sayesinde aracımı güvenle aldım, güvenle kullanıyorum.

İstanbul Zeytinburnu Oto Expertiz   İstanbul Zeytinburnu Oto Ekspertiz   İstanbul Zeytinburnu Araç Ekspertiz   İstanbul Zeytinburnu Araç Expertiz   İstanbul Zeytinburnu Otomobil Ekspertiz   İstanbul Zeytinburnu Otomobil Expertiz   İstanbul Zeytinburnu Ekspertiz   İstanbul Zeytinburnu Expertiz   Zeytinburnu Oto Expertiz   Zeytinburnu Oto Ekspertiz   Zeytinburnu Araç Ekspertiz   Zeytinburnu Araç Expertiz   Zeytinburnu Otomobil Ekspertiz   Zeytinburnu Otomobil Expertiz

İstanbul Zeytinburnu Oto Expertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Oto Ekspertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Araç Ekspertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Araç Expertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Otomobil Expertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Ekspertiz raporu İstanbul Zeytinburnu Expertiz raporu Zeytinburnu Oto Expertiz raporu Zeytinburnu Oto Ekspertiz raporu Zeytinburnu Araç Ekspertiz raporu Zeytinburnu Araç Expertiz raporu Zeytinburnu Otomobil Ekspertiz raporu Zeytinburnu Otomobil Expertiz raporu Zeytinburnu Ekspertiz raporu Zeytinburnu Expertiz raporu

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır