SARIYER OTO EKSPERTİZ

SARIYER OTO EKSPERTİZ

Sarıyer Oto Ekspertiz 

Taşıt aldıktan sonra kötü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız almayı düşündüğünüz araç için mutlaka ekspertiz hizmeti almalısınız.

Sarıyer oto ekspertiz olarak aracınızın kaporta-boya kontrolünün yanı sıra motor, yürür aksam, şase ile motor numaralarının kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Yeni bir otomobil alındığında ilk olarak boya ve kaza durumuna bakılır. Ancak fren sistemleri, motorun yağ ve su sızdırmazlık durumu ile lastiklerin yıpranmışlığı da kesinlikle kontrol edilmesi gereken unsurlardır. Ömrünü doldurmuş otomobil parçaları ilerleyen dönemde yüklü miktarda masraflar çıkaracağı gibi kazalara dahi sebebiyet verebilmektedir.

Aracın Kilometresi Gerçekten Düşük mü?

Bunların haricinde aracın orijinal kilometresinde olup olmadığı, motor ve şasi numaralarının doğruluğu gibi önemli faktörlerin de mutlaka öğrenilmesi gerekir. Yüzeysel olarak bakılan vasıtalarda daha sonra bu tip sorunlar yaşanmaktadır. Bu tip sıkıntıları yaşamamak için Sarıyer oto ekspertiz olarak hizmet veriyoruz.

Airbag Açık Araçlar Ne Olur?

Genellikle ağır kazalarda araçtaki sürücüyü ve yolcuları korumak için airbaglar açılır. Maalesef daha sonra bu araçlar merdiven altı diye tabir edilen garajlarda yeniden toplanarak ağır hasarlı olduğu gizlenmiş şekilde satılmaktadır. Bu durumun ikinci el otomotiv piyasasında başınıza gelmesi hiç de düşük ihtimal değildir. Birçok kişi aracını aldıktan sonra böyle bir durumdan haberdar dahi olmuyor ve sonraki satışta mağduriyet yaşayabiliyor.

Sarıyer Oto Ekspertiz olarak ikinci el vasıta almadan önce mutlaka bizim gibi uzman ellerde aracınızı kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz. Böylece hem otomobilinizi gönül rahatlığıyla alır hem de korkulu rüya görmemiş olursunuz.

 

İstanbul Sarıyer Oto Ekspertiz, İstanbul Sarıyer Araç Ekspertiz, İstanbul Sarıyer Araç Expertiz, İstanbul Sarıyer Otomobil Ekspertiz, İstanbul Sarıyer Otomobil Expertiz, İstanbul Sarıyer Ekspertiz, İstanbul Sarıyer Expertiz, Sarıyer Oto ExpertizSarıyer Oto Ekspertiz, Sarıyer Araç Ekspertiz, Sarıyer Araç Expertiz, Sarıyer Otomobil Ekspertiz, Sarıyer Otomobil Expertiz

İstanbul Sarıyer Oto Expertiz raporu İstanbul Sarıyer Oto Ekspertiz raporu İstanbul Sarıyer Araç Ekspertiz raporu İstanbul Sarıyer Araç Expertiz raporu İstanbul Sarıyer Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Sarıyer Otomobil Expertiz raporu İstanbul Sarıyer Ekspertiz raporu İstanbul Sarıyer Expertiz raporu Sarıyer Oto Expertiz raporu Sarıyer Oto Ekspertiz raporu Sarıyer Araç Ekspertiz raporu Sarıyer Araç Expertiz raporu Sarıyer Otomobil Ekspertiz raporu Sarıyer Otomobil Expertiz raporu Sarıyer Ekspertiz raporu Sarıyer Expertiz raporu

 

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır