İstanbul Oto Ekspertiz

İstanbul Oto Ekspertiz

İstanbul Oto Ekspertiz

 

İstanbul Oto Expertiz Servisimize Yorumlardan ;

İstanbul şehrinin Şirinevler ilçesinde yaşamaktayım. Araç almaya karar vermemle Avcılar oto ekspertiz firmasına gitmem bir oldu. Karşılaştığım manzara karşısında hayran kaldığımı gizleyemeyeceğim. Bahçelievler’de de bir şubesi bulunan bu firmada son teknoloji sistemler kullanılarak araca birçok test uygulandı ve bu testler son derece hızla ve güvenle uygulanmaktaydı. Bilgisayar destekli çalışan bu cihazlar net ve doğru bilgiyi vermekte gecikmedi. Aracın ekspertiz işlemi hızla gerçekleşti, bende ne işimden geri kaldım nede aracın sahibine karşı mahcup oldum. Firmanın uzman bilirkişileri tarafından gerçekleşen ekspertiz işlemi sonucunda kaydedilen bildiler rapor olarak yazıldı ve araç sahibine gösterilmeden bana teslim edildi. Tarafsız oluşları ile benden tam puan almayı başaran bu firma gördüğüm kadarıyla oldukça tercih edilen ve sevilende bir firmadır.

Müşteri odaklı çalışan bu firma müşterilerini dinleyip görüşlerine saygı duymaktadır. Ayrıca aklımda olan bütün sorulara net bir şekilde cevap almış olmakta beni son derece mutlu etti. Bu firmayı tercih etmekten asla pişman olmadım. Bu şekilde devam etmeleri dâhilin de en başarılı firma olacaklarından şüphe duymuyorum.

Araç almakta kararsız kalan bir arkadaşıma bu firmayı önermem sayesinde bir hizmetinin bulunduğunu daha keşfettim. Bu firma aynı zamanda gezici ekspertiz ekibi olarak da çalışarak ihtiyaca uygun hizmet vermektedir. Bu şekilde araç yerinde kalıyor ve firmanın eksperleri aracın bulunduğu adrese giderek aracı yerinde inceliyor.

Motor gücü ve performans, amortisör, egzoz, arıza tespit, boya-kaporta, ABS, airbag ve filtre testleri yapan bu firma ile bütün kuşkularım sona erdi.

Ekspertiz işlemi araç alımında olmazsa olmaz bir işlemdir. Çünkü daha sonra karşılaşacağınız sorunlar ile erken karşılaşmanızı ve aracı belkide almamanızı sağlar. Özellikle ikinci el araç alımında tercih edilen ekspertiz işlemi ile işleriniz çok daha kolaylaşacaktır. Bu firma benim can güvenliğim ve sağlığım için elinden geleni yaptı, son derece hızlı inleme yaparakta kalitesini gösterdi. Güvenli sürüşüm için bütün testleri özenle yaparak aracın raporunu hazırladı. Avcılar araba ekspertiz raporundan son derece memnun kaldım.

Uzman, deneyimli ve alanında başarılı personelleri ile çalışmakta olan bu firma son sistem ekipmanları ile de aracın test işlemini gerçekleştirmektedir. Avcılar araç ekspertiz işlemlerini hızla ve güvenle bitirmesinin yanında uygun fiyatlı olması da bu firmayı son derece cazip hale getirmiştir. Araç alımlarında bu firmayı tercih etmenizi öneriyorum.

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır