İkinci Elde Emin Alım

İkinci Elde Emin Alım

İkinci Elde Emin Alım

Otomobil piyasasının en hareketli ayağı olan ikinci el oto alım-satımları için ekspertiz hizmeti oldukça önemlidir. Hiç kimse hasarlı hatta kaza geçmişi olan bir otomobil almak istemez ve bunun tek güvencesi oto ekspertizleridir. Özel ekipman ve teknik cihazlarla deneyimli ekspertizlerin olumlu raporladığı araçları rahatlıkla alıp satabilirsiniz. Otomobil tamircilerinin genel geçer incelemesi dahilinde birçok kusur gözden kaçabileceği gibi özellikle gizlenen hasar durumları olabilmek. Tüketiciyi yanıltıcı bu duruma düşmemenin yolu ise oto ekspertiz hizmetini işin ehline yaptırmaktır.

Ekspertizinize Ulaşmanın Kolay Yolu..

http://otohasarekspertiz.com adresinden ulaşacağınız uzman ekip, araç almadan ihtiyacınız olan ekspertiz raporunu almanız için Türkiye’nin dört bir yanında sizi yormadan hizmet vermektedir. Hangi şehirde olduğunuzun ya da hangi aracı alacağınızın önemi yok, randevu almanız ile mobil oto ekspertiz size ulaşacaktır. Ayağınıza kadar gelen hizmet size zaman ve para anlamında kazanç sağlar.

Güvenceniz Ekspertiziniz…

Teknoloji sayesinde saatler hatta günlerce dolaştığımız oto pazarına internet aracılığı ile daha kolay ulaşır, birçok farklı yerde ki seçeneği aynı andan görüp değerlendirir olduk. Mesafeler daha iyiye, bütçemize ve zevkimize uyguna ulaşmamızı engellemez bir durumda. İkinci el araç almadan önce edinmemiz gereken ekspertiz raporu içinde sınırların kalktığı, üstelik güvenle alabileceğimiz raporların tek tıkla ulaşılabilir olması çok cazip. Herkesin ekspertiz işine talip olduğu ancak güven ve profesyonelliğin ön planda yer aldığı oto ekspertiz işini şansa bırakmamak lazım.

Basit İşlemler, Memnun Sonuçlar…

İkinci el otomobilinize karar verdikten sonra yapacağınız basit adımları olan kısa bir işlem ile uzman ekspertiz ayağınıza gelecek. Online ekspertiz başvurusu ve randevusu almanız ile aracınıza hasar kaydı ve sorgulama işleminde test sürüşüne kadar detaylandırılacak hizmet dahilinde raporlama yapılacaktır. Araç içi ve dışı elektronik kontrolleri, kaporta boya incelemesi, motor mekanik kontrolleri ve mekanik alt kontroller sayesinde aracınıza güvenle sahip olacaksınız. Sizde başka bir şehirde ki aracı beğendiniz ve almak istiyorsanız, oto ekspertiz sizin yerinize araca bakar ve araç ile ilgili sonuçları size rapor eder. Daha detaylı bilgi için internet sitesine girebilir ya da iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır