İkinci El Araçlara Expertiz Servisi

İkinci El Araçlara Expertiz Servisi

İkinci El Araçlara Expertiz

Hemen hemen her semtte ve şehirde belirli günlerde gerçekleşen ikinci el pazarı ikamet ettiğim Zeytinburnu’nda da olmaktadır. Bu sayede satışa sunulan pek çok aracı görme ve satıcısı ile anında iletişime geçme fırsatı doğduğu için bu pazarlar oldukça fazla insana ev sahipliği yapıyor. Üstelik her bütçeye uygun bir aracı bulabilmek de yine bu model yelpazesi arasında çok daha kolay hale geliyor. İkinci el pazarlarından birinde görüp beğendiğim ve hiç aklımda yokken bana bir araba sahibi olmayı düşündüren aracı satın almadan önce profesyonel bir bakış açısına ihtiyacım vardı. Kısa süre önce araç sahibi olan tanıdıklarımın olumlu tavsiyeleri sayesinde tanıştığım, Avcılar ve Bahçelievler’de hizmet veren oto ekspertiz firması ile iletişime geçerek ihtiyacım olan profesyonel yardımı kısa sürede almaya başladım.

İkinci El Araçta Profesyonel Destek

Bu araç ekspertiz firmasının profesyonel ekibi satın almak istediğim aracın ön muayenesini yaptıktan sonra firmanın her türlü teknik donanıma sahip mekanında çok daha detaylı bir incelemeye geçtiler. Bu sayede araçta olabilecek ve belki sahibinin bile farkında olmadığı pek çok sorun ortaya çıkmış olacaktı. Daha önce firma ile çalışan bir tanıdığım bu sayede başına büyük problemler açabilecek sorunun zamanında tespit edilmesini sağlayarak büyük bedeller ödemekten ve hatta canını tehlikeye atmaktan son anda kurtuldu.

Güven Önemli

Eğer tanıdığınız profesyonel bir usta yok ise ikinci el araç almak büyük riskler barındırabilir. Üstelik bu usta bile tek başına bir aracın olası problemlerini tespit etme konusunda yetersiz kalacaktır. Ancak oldukça güvenilir olan bu araba ekspertiz firması ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü firma tarafından sunulan ekspertiz hizmeti sadece uzman bir göz ile sınırlı değil. Öyle ki pek çok alt kaleme sahip olan mekanik kontrol, DYNO testi, yanal kayma, fren ve süspansiyon testi gibi kapsamlı testler için doğru ekipmanlar gerekiyor. Titizlikle ve kısa sürede gerçekleşen ekspertiz aşamasından sonra sunulan ekspertiz raporunda aracın sahip olduğu özellikler bir bir listelendiği için ne ile karşı karşıya olduğunuzu net bir şekilde görebiliyorsunuz. Oldukça memnun kaldığım bu hizmet sayesinde satın aldığım ikinci el aracı sıfır kilometre bir araç kadar güvenli bir şekilde kullanıyorum.

2 el araç alırken oto ekspertiz hizmetini tercih ederseniz yanılmadan zarar görmeden otomobil almış olacaksınız.

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır