GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ

GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ

Güngören Oto Ekspertiz 

Can ve mal güvenliği söz konusu olduğunda ekspertiz raporları oldukça önemli olmaktadır. Oto ekspertizi ise ikinci el araç alımlarında söz konusu olmaktadır. İkinci el araç temin etmek ekonomik olarak oldukça cazip olanaklar nedeniyle tercih edilmektedir. Kullanılmış bir araç satın almak birçok soru işaretini de doğurmaktadır. Güngören Oto Ekspertiz raporu hazırlayarak bu soru işaretlerini azaltmaktadır. İkinci el araçlar uzmanlar tarafından kontrol edilerek hasar kaydı ve motor aksam durumları titiz testlerle belirlenmektedir. Bu testler gerektiği yerlerde uzman ve deneyimli personelin bizzat gözlemleri, gerektiği yerde bilgisayarlı kontrollerle gerçekleşmektedir.


Güngören Oto Ekspertiz Hizmetleri
Güngören Oto Ekspertiz  veya başka bir bölgede koşulları uygun araçların ekspertiz raporu online olarak teslim edilebilmektedir. Konusunda uzman, sertifikalı ve deneyimli ekiplerin çalışmalarıyla araç kontrolü gerçekleşmektedir. Aracın varsa hasar kaydı çıkartılmaktadır. Tüm bürokratik kaydı rapor edilmektedir. Ayrıca değişen aksam varsa bunlar da rapora geçmektedir. Elektronik ve mekanik aksamlar aracın modeline uygun ekipmanlarla kontrol edilmektedir. Motor ve fren sistemi oldukça detaylı bir şekilde test edilerek durumu ortaya çıkarılmaktadır.
 

Ekspertiz Raporun Faydaları 


Ekspertiz raporunun faydaları aracın durumunun ortaya çıkarılmasıdır. Böylece aracı satın alan kişi, gerçek durumu bilerek aracı güven içinde alır. Gerekiyorsa bakım ve masraflarını göz önünde bulundurur. Aracın hasar kaydına göre motor ve diğer aksam kontrollerine göre yeterli bilgiye sahip olması sağlanır. Böylece güvenli sürüş için değişiklik gerekip gerekmediği konusunda uzman desteği de almış olur. Bu durumların hepsi aracın belirlenen fiyatını da etkilemektedir.

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz, İstanbul Güngören Araç Ekspertiz, İstanbul Güngören Araç Expertiz, İstanbul Güngören Otomobil Ekspertiz, İstanbul Güngören Otomobil Expertiz, İstanbul Güngören Ekspertiz, İstanbul Güngören Expertiz, Güngören Oto ExpertizGüngören Oto Ekspertiz, Güngören Araç Ekspertiz, Güngören Araç Expertiz, Güngören Otomobil Ekspertiz, Güngören Otomobil Expertiz

İstanbul Güngören Oto Expertiz raporu İstanbul Güngören Oto Ekspertiz raporu İstanbul Güngören Araç Ekspertiz raporu İstanbul Güngören Araç Expertiz raporu İstanbul Güngören Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Güngören Otomobil Expertiz raporu İstanbul Güngören Ekspertiz raporu İstanbul Güngören Expertiz raporu Güngören Oto Expertiz raporu Güngören Oto Ekspertiz raporu Güngören Araç Ekspertiz raporu Güngören Araç Expertiz raporu Güngören Otomobil Ekspertiz raporu Güngören Otomobil Expertiz raporu Güngören Ekspertiz raporu Güngören Expertiz raporu

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır