FLORYA OTO EKSPERTİZ SERVİSİ

FLORYA OTO EKSPERTİZ SERVİSİ

Florya Oto Ekspertiz 


İkinci el araç alım satımında karşılıklı güvenin sağlanması için oto ekspertiz raporu gerekmektedir. Sitemiz ekspertiz raporu konusunda alanında oldukça deneyimli kadrosuyla online olarak hizmet vermektedir. Aracın modeli ne olursa olsun, deneyimli kadromuz profesyonel test teknikleriyle aracı kontrol etmektedir. Belirtilen zaman aralığı içerisinde ekspertiz raporu müşteriye eksiksiz olarak ulaştırılmaktadır.


Araç ekspertiz raporu neleri içerir?
 

Florya Oto Ekspertiz olarak sitemize yapılan başvurular işlemin de başladığını belirtmektedir. Aracın durumuna yönelik uzmanlarımız yönlendirilir. Ve araç için gerekli testlerin yapılması başlatılır. Bunların içinde motor kontrolü gelmektedir. Motor bölümünün testi sırasında güç ve performans ölçünü yapılarak sağlamlığı kontrol edilir. Kaporta kontrolü de aracın boyasının durumu ve bagaj, çamurluk, paneller ve şase gibi alanların durumu test edilir. Aracın kalitesi için alt kısım kontrolü tam teşekküllü olarak gerçekleştirilir. Test sürüşü de yapılarak özellikle frenleme sistemi, rot ve balans ayarları gibi hassas noktalar gözden geçirilir. Elektronik aksam detaylı bir teste tabi tutularak durumu rapora kaydedilir. Son olarak aracın hasar kaydı, borç durumu, şasi numarası gibi bürokratik işlemler de gerçekleştirilir. Bütün kontroller uzmanlar tarafından yapılarak rapora işlenir.


Oto Ekspertiz Raporu Nasıl Talep Edilir?
 

Florya Oto Ekspertiz müşterilerinin zamandan ve paradan tasarruf etmesi için online hizmet vermektedir. Rapor isteği sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gerekli bilgiler verildikten sonra rapor tamamlanır. Ve yine online olarak teslim edilir.

Florya Oto Expertiz, Florya Oto Ekspertiz, İstanbul Florya Araç Ekspertiz, İstanbul Florya Araç Expertiz, İstanbul Florya Otomobil Ekspertiz, İstanbul Florya Otomobil Expertiz, İstanbul Florya Ekspertiz, İstanbul Florya Expertiz, Florya Oto Expertiz Florya Oto Ekspertiz Florya Araç Ekspertiz Florya Araç Expertiz Florya Otomobil Ekspertiz Florya Otomobil Expertiz

İstanbul Florya Oto Expertiz raporu İstanbul Florya Oto Ekspertiz raporu İstanbul Florya Araç Ekspertiz raporu İstanbul Florya Araç Expertiz raporu İstanbul Florya Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Florya Otomobil Expertiz raporu İstanbul Florya Ekspertiz raporu İstanbul Florya Expertiz raporu Florya Oto Expertiz raporu Florya Oto Ekspertiz raporu Florya Araç Ekspertiz raporu Florya Araç Expertiz raporu Florya Otomobil Ekspertiz raporu Florya Otomobil Expertiz raporu Florya Ekspertiz raporu Florya Expertiz raporu

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır