FATİH OTO EKSPERTİZ

FATİH OTO EKSPERTİZ

Fatih oto ekspertiz 


Ekonomik koşullardaki değişiklikler özel araç sahiplerinin aracını değiştirmesine ya da yeni araç edinmesine neden olmaktadır. Yeni bir araç alırken uygun fiyatlı ikinci el otomobiller rağbet görmektedir. İnternet aramalarında ya da tanıdık vasıtasıyla oldukça uygun fiyata ikinci el araç bulmak mümkündür. Ancak araçların hasar tespiti ya da satıcının belirttiği özellikler dışında sorunu olup olmadığını anlamak ise oldukça zordur. Araç sahibi olmak isteyenlerin güven içinde araç temin edebilmesi için Fatih oto ekspertiz raporu hazırlamaktadır. Bu raporlar aracın durumu hakkında gerekli olan testler tamamlanarak hazırlanmaktadır.
 

Oto Ekspertiz Raporu
 

Koşulları uygun araç belirlendikten sonra, araç satın alınmadan önce oto ekspertiz raporu çıkartılmalıdır. Bu raporlar uzmanlık isteyen test teknikleri, bilgisayarlı kontroller, araç marka ve model özelliklere göre belirlenen kontrollerdir. Fatih oto ekspertiz  konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşan bir ekiple çalışmaktadır. Aracın marka, model ve üretim yılı özellikleri göz önünde tutularak gerekli testler yapılmaktadır. 
 

Raporda motor mekanik kontrolleri belirli testler ve bilgisayarlarla kontrol edilmektedir. Ayrıca dış görünüşü, boyası, kaportası, çamurluk ve panelleri de kontrol edilmektedir. Belirli tekniklerle elektronik ve mekanik aksamlar da teste tabi tutularak durumu tespit edilebilmektedir.
 

Rapor Neden Gereklidir?
 

Ekspertiz raporu, araç satın alınırken beyan edilen özelliklerin teyidi hakkındadır. Belirtilen özellikler bağımsız uzmanlar tarafından kontrol edilmektedir. Böylece aracın durumu tam olarak ortaya çıkar ve alışverişin güven içerisinde gerçekleşmesi sağlanır.

 

İstanbul Fatih Oto Ekspertiz, İstanbul Fatih Araç Ekspertiz, İstanbul Fatih Araç Expertiz, İstanbul Fatih Otomobil Ekspertiz, İstanbul Fatih Otomobil Expertiz, İstanbul Fatih Ekspertiz, İstanbul Fatih Expertiz, Fatih Oto ExpertizFatih Oto Ekspertiz, Fatih Araç Ekspertiz, Fatih Araç Expertiz, Fatih Otomobil Ekspertiz, Fatih Otomobil Expertiz

İstanbul Fatih Oto Expertiz raporu İstanbul Fatih Oto Ekspertiz raporu İstanbul Fatih Araç Ekspertiz raporu İstanbul Fatih Araç Expertiz raporu İstanbul Fatih Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Fatih Otomobil Expertiz raporu İstanbul Fatih Ekspertiz raporu İstanbul Fatih Expertiz raporu Fatih Oto Expertiz raporu Fatih Oto Ekspertiz raporu Fatih Araç Ekspertiz raporu Fatih Araç Expertiz raporu Fatih Otomobil Ekspertiz raporu Fatih Otomobil Expertiz raporu Fatih Ekspertiz raporu Fatih Expertiz raporu

 

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır