Çatalca Oto Ekspertiz

Çatalca Oto Ekspertiz

Çatalca oto ekspertiz 

Birikimlerinizin mükafatı olarak alacağınız aracınız, bulunduğunuz yerden uzakta olabilir ya da bulunduğunuz yerde olabilir. Fakat aracı gidip inceleyemeyeceksiniz ya da araç kontrolünden anlamıyorsunuz. Basit bir sanayi ustası almak istediğiniz aracın detaylı incelemesinden anlamayacaktır. Alacağınız aracın kusursuz bir şekilde incelenmeyen noktası kalmamalıdır. Böyle bir durumda, Çatalca oto ekspertiz firmamızla iletişim kurmanız gerekmektedir. Firmamızdan talep edeceğiniz inceleme sonucunda pişmanlık duymayacaksınız.

Baştan Aşağı Sağlık Kontrolü

Çatalca oto ekspertiz olarak aracı, bir doktor gibi her noktasını derinlemesine inceliyoruz. Aracın içinde sigara kullanılıp kullanılmadığı, tavanında sararma, solma gibi durumun olup olmadığı, koltukların temiz ve bakımlı olup olmadığı, kırık parçalarının olup olmadığı gibi ön inceleme sonrasında teknik bakımlarına geçiyoruz.

Motor bakımının düzenli yapılıp yapılmadığına, motor ömrünün ne kadar daha gidebileceğine, aracın alt takımlarında sorun olup olmadığına, aracın yakıt tipine ve yakıt tipine göre şehir içi ve şehir dışında ne kadar yakıt harcadığına kadar her şeyi inceliyor ve sizler için rapor haline getiriyoruz.

Ön Onaylı Tercih Sistemi

Hazırladığımız bu raporu en kısa süre içinde sizlere teslim ediyoruz. Almak istediğiniz araç için raporumuzda olumsuz bir durum gözlenmediği belirtilmişse, ön onay almış bir araç hakkında tercih seçeneği size kalmıştır.  Rapor doğrultusunda kararınızı vererek, aracı alıp almamak sizin takdirinizdedir.

Sunduğumuz sınırsız hizmetlerden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için, telefonla arayabilir, online sistem üzerinden randevu talep edebilir ya da mesaj bölümümüze sorularınızı bırakabilirsiniz.

 

İstanbul Çatalca Oto Ekspertiz, İstanbul Çatalca Araç Ekspertiz, İstanbul Çatalca Araç Expertiz, İstanbul Çatalca Otomobil Ekspertiz, İstanbul Çatalca Otomobil Expertiz, İstanbul Çatalca Ekspertiz, İstanbul Çatalca Expertiz, Çatalca Oto ExpertizÇatalca Oto Ekspertiz, Çatalca Araç Ekspertiz, Çatalca Araç Expertiz, Çatalca Otomobil Ekspertiz, Çatalca Otomobil Expertiz

İstanbul Çatalca Oto Expertiz raporu İstanbul Çatalca Oto Ekspertiz raporu İstanbul Çatalca Araç Ekspertiz raporu İstanbul Çatalca Araç Expertiz raporu İstanbul Çatalca Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Çatalca Otomobil Expertiz raporu İstanbul Çatalca Ekspertiz raporu İstanbul Çatalca Expertiz raporu Çatalca Oto Expertiz raporu Çatalca Oto Ekspertiz raporu Çatalca Araç Ekspertiz raporu Çatalca Araç Expertiz raporu Çatalca Otomobil Ekspertiz raporu Çatalca Otomobil Expertiz raporu Çatalca Ekspertiz raporu Çatalca Expertiz raporu

 

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır