BAŞAKŞEHİR OTO EKSPERTİZ SERVİSİ

BAŞAKŞEHİR OTO EKSPERTİZ SERVİSİ

Başakşehir Oto Ekspertiz 

Uzun süren birikimler sonucu araba almaya karar verdiniz ve alacağınız aracı derinlemesine incelemek istiyorsunuz. Fakat alacağınız araba hem şehir dışında hem de işiniz gereği şehir dışına çıkmanız mümkün değil. Bu gibi durumlarda Başakşehir oto ekspertiz ekibi olarak, sizin için arabanın bulunduğu yere gidiyor, detaylı olarak arabayı inceliyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı tüm illere, en kısa sürede giderek, almayı düşündüğünüz aracı her yönüyle inceliyoruz. Uzman ekibimiz hazırladığı raporla size bilgi vermektedir. Arabanızı alırken, işi şansa bırakmayın, güvenilir ellere detaylı olarak inceleme imkânı verin.

Aracı İncelediğimiz Alanlar

Başakşehir oto ekspertiz ekibimizle irtibat kurarak, almak istediğiniz aracın yerini ve bilgilerini vererek, gerisini bize bırakabilirsiniz. Uzman ekibimiz aracın teknik donanımını, motor aksamını, boya durumunu, renk değişikliği yapılıp yapılmadığını, yürüyen aksamının düzgün olup olmadığını, kilometrede yakacağı yakıt miktarını, bagaj hacmini, lastik durumunu gibi incelemeleri geniş kapsamlı olarak yaparak gerekli rapor bilgilerini not eder. Hatta sizler için deneme sürüşü yaparak, aracı daha detaylı kontrol eder. Uzman ekibimiz hasar kaydı olup olmadığını bilgilerine de ulaşarak, en son bir rapor hazırlar.

Ekspertiz Hayat Kurtarır

Ekspertiz ekibimize güvenerek alacağınız aracınızla keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Sıradan bir sanayi ustasından kat ve kat fazla derinlemesine inceleme yaptığımız için, alacağınız araç size, uzun yıllar kullanım imkanı sunacaktır. Rapor bilgilerine güvenerek almayı tercih ettiğiniz için pişmanlık duymayacaksınız.

Bizimle irtibata geçerek araba alan müşterilerimiz, daha sonradan arabalarına ek masraf yapmadıkları için, memnuniyetlerini mutlulukla dile getirmektedirler.

 

İstanbul Başakşehir Oto Expertiz İstanbul Başakşehir Oto Ekspertiz İstanbul Başakşehir Araç Ekspertiz İstanbul Başakşehir Araç Expertiz İstanbul Başakşehir Otomobil Ekspertiz İstanbul Başakşehir Otomobil Expertiz İstanbul Başakşehir Ekspertiz İstanbulBaşakşehir Expertiz Başakşehir Oto Expertiz Başakşehir Oto Ekspertiz Başakşehir Araç Ekspertiz Başakşehir Araç ExpertizBaşakşehir Otomobil Ekspertiz Başakşehir Otomobil Expertiz

İstanbul Başakşehir Oto Expertiz raporu İstanbul Başakşehir Oto Ekspertiz raporu İstanbul Başakşehir Araç Ekspertiz raporu İstanbul Başakşehir Araç Expertiz raporu İstanbul Başakşehir Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul Başakşehir Otomobil Expertiz raporu İstanbul Başakşehir Ekspertiz raporu İstanbul Başakşehir Expertiz raporu Başakşehir Oto Expertiz raporu Başakşehir Oto Ekspertiz raporu Başakşehir Araç Ekspertiz raporu Başakşehir Araç Expertiz raporu Başakşehir Otomobil Ekspertiz raporuBaşakşehir Otomobil Expertiz raporu Başakşehir Ekspertiz raporu Başakşehir Expertiz raporu

 

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır