Bahçelievler Ekspertiz

Bahçelievler Ekspertiz

İkinci El Otoda Hasar Tespit İşlemleri

İkinci el oto alımlarında dikkat edilecek ilk durum aracın sağlam olup olmadığıdır. Aracın dış görünüşü güzel olabilir veya sizin test sürüşlerinizde hatasız gibi görülebilir. Fakat araçlardaki bazı durumlar insan gözünden kaçmaktadır. Bu durum neticesinde ise araca verdiğiniz paralar havaya gider. Her gün sanayilerde araç tamirhanelerinde geçer. Tabi tamirat ücretleri de cabası olur. Üstüne üstlük bu aracı elinizden çıkarmanız da mümkün olmaz. İkinci el araç alımlarında bu tür sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Fakat Güngören bölgesinde artık bu tür sorunlar tarih olmaktadır. Uygun fiyatlı oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanan bölge halkı ikinci el araç alımlarında hiçbir riskli durum ile karşılaşmadan en kaliteli araçların sahibi olmaktadır.

Araç almak için biriktirdiğiniz paraları, hasarlı araçlara yatırarak zarar etmek istemiyorsanız sizin de kesinlikle araba expertiz hizmetlerinde yararlanmanız gerekir. Çünkü oto expertiz hizmetlerinde artık cihazlı ve makineli, teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bilgisayar teknolojisi ile yapılan araç incelemelerinde hiçbir ayrıntı kaçmadan yakalanmaktadır. Örneğin, öyle profesyonel şekilde yapılan araç boyama yöntemleri vardır ki, araca sonradan boya yapıldığı çıplak gözle anlaşılamamaktadır. Fakat bu cihaz ile uygulama yapıldığında tüm boya farkları meydana çıkmaktadır. İkinci anlaşılmayan durum ise parça değişimleridir.

Araçta değişen parça var mı?

Eğer parça değişimi varsa bu parça orijinal mi yoksa yan sanayi mi olduğu belirlenmektedir. Elektrik aksamında problem olup olmadığı, şase kontrolü gibi her türlü tetkik yapılmakta ve aracın yürür haline geçilmektedir. Araç expertiz işlemlerinde aracın motor gücünü ölçmek için uzmanlarca test sürüşleri yapılmaktadır. Bu test sürüşlerinde motor gücünün yanı sıra, yol tutuşu, hız performansı, fren balata sistemleri, tork güçleri gibi durumlara da bakılmaktadır. Bütün bu incelemeler sonucunda gerekli tüm raporlar size sunulmaktadır. Ayrıca piyasa konusunda engin bilgisi olan uzmanlar aracın piyasa fiyatları, size nasıl rahat bir kullanım sağlayacağı, yakıt ücretleri, tekrar satmak istediğiniz nasıl bir fiyattan alıcı bulacağı gibi durumlar hakkında da bilgi verecektir. Bu bilgiler ışığında da aracınızı tamamen bilinçli olarak alacak ve sorunsuz araçlarda da son derece keyifli sürüşler yaşayacaksınız.

 


 

 

İstanbul bahçelievler Oto Expertiz   İstanbul bahçelievler Oto Ekspertiz   İstanbul bahçelievler Araç Ekspertiz   İstanbul Bahçelievler Araç Expertiz   İstanbul bahçelievler Otomobil Ekspertiz   İstanbul bahçelievler Otomobil Expertiz   İstanbul bahçelievler Ekspertiz   İstanbul Bahçelievler Expertiz   Bahçelievler Oto Expertiz   bahçelievler Oto Ekspertiz     bahçelievler Araç Expertiz   bahçelievler Otomobil Ekspertiz   Bahçelievler Otomobil Expertiz

İstanbul Bahçelievler Oto Expertiz raporu İstanbul bahcelievler Oto Ekspertiz raporu İstanbul bahçelievler Araç Ekspertiz raporu İstanbul bahçelievler Araç Expertiz raporu İstanbul bahçelievler Otomobil Ekspertiz raporu İstanbul bahçelievler Otomobil Expertiz raporu İstanbul bahçelievler Ekspertiz raporu İstanbul bahçelievler Expertiz raporu bahçelievler Oto Expertiz raporu bahçelievler Oto Ekspertiz raporu bahçelievler Araç Ekspertiz raporu bahçelievler Araç Expertiz raporu bahçelievler Otomobil Ekspertiz raporu bahçelievler Otomobil Expertiz raporu bahçelievler Ekspertiz raporu bahçelievler Expertiz raporu

 

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır