Avcılar Oto Ekspertiz

Avcılar Oto Ekspertiz

İkinci El Araçlara Kaliteli Oto Ekspertiz

 

Avcılar ikinci el araç pazarında geçen uzun günler ve araç ilanlarını inceleyerek geçirdiğim saatlerden sonra nihayet hayalime en yakın bir aracı bulduğumda doğru bir karar verdiğimi teyit edecek profesyonel bir isme ihtiyaç duyduğum anda yolumun kesiştiği Avcılar oto ekspertiz firması sayesinde bugün bir araç sahibi olmanın keyfini gönül rahatlığı ile sürebiliyorum. Avcılar ve Bahçelievler’de şubeleri bulunan bu firma ile yaşadığım deneyimden bahsederek sizlere de ikinci el araç alırken izlemeniz gereken doğru yol haritası sunmak istiyorum. Öncelikle almayı düşündüğünüz araç ile aranızda mesafeler var diye bu hayalinizden asla vazgeçmek zorunda olmadığınızı hatırlatmak isterim. Çünkü firmanın ekibi araç neredeyse sizin yerinize o adrese giderek gerekli ön incelemeyi yapıyorlar.

Beyana Değil Rapora Güvenin

Her durumda olduğu gibi ikinci el araç alırken de art niyetli kişiler ile karşılaşmanız olasıdır. Üstelik böyle bir durumda kaybedeceğiniz sadece ciddi bir meblağ değil bazen hayatınız bile olabilir. Bu gibi olumsuzlukları yaşamamak için daha ilk aşamada başvuracağınız Avcılar araç ekspertiz firması sizin yerinize sizi düşünen bir profesyonel olarak her aşamada yanınızda olacaktır. Aracın ön muayenesinde alınan olumlu geri dönüşlerden sonra firmanın mekanında yapılan detaylı incelemesi sonra araç ile ilgili her türlü teknik bilgiye sahip olmuş olacaksınız. Çünkü firma tarafından gerçekleştirilen bu muayenede onlarca farklı kalemde yapılan testler sonucunda araç ile ilgili her türlü ayrıntı raporlanarak önünüze sunulmaktadır.

İşinizi Asla Şansa Bırakmayın

İşi kısa yoldan ve hızlı bir şekilde halletmek adına işi şansa bırakarak adım atmak şanssızlığı çağırmanın en kestirme yoludur. Oysa sandığınızdan çok daha kısa sürede gerçekleştirilecek ekspertiz hizmetinden sonra şansı bir kenara bırakıp emin olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Avcılar araba ekspertiz firmasının sunduğu rapor araç için istenen bedelin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını da göstereceği için bu konuda da kandırılma riskiniz ortadan kalkacaktır. İnceleme işini yetkili bayiye havale etmeyi düşündüğünüzde yetkili bayilerin iş tanımları içerisinde ekspertiz hizmetinin büyük bir yer tutmadığını görebilirsiniz. Bakım onarım ve tamir gibi amaçlar için kurulan bayiler için ekspertiz aşaması ek iş yükü anlamına geleceği için tam randımanlı bir sonuç almayı beklememelisiniz.

(otohasarekspertiz.com) Tüm Hakları Saklıdır